SZUKAJ

Najczęstsze błędy podczas nakładania FlexyGelu

Najczęstsze błędy podczas nakładania FlexyGelu

FlexyGel to żel łączący zalety akrylu i żelu i aby długo służył naszym paznokciom bardzo ważne jest, aby nakładać go zgodnie ze sposobem użycia. Poniżej zamieszczamy najczęstsze błędy podczas aplikacji FlexyGelu, które mają wpływ na skrócenie trwałości naszego manicure.

FlexyGel zapowietrza się u nasady? Zalałaś nim skórki co spowodowało zapowietrzenie się warstw i w efekcie doprowadziło do odchodzenia od płytki paznokcia.

FlexyGel odchodzi płatami? Niedokładnie pokryłaś paznokcie bazą Miracle Base Gel lub zbyt krótko utwardzałaś ją w lampie LED/UV, co spowodowało zmniejszenie przyczepności do płytki paznokcia.

Powodem dla którego FlexyGel może odchodzić płatami jest także zbyt niedokładne wysuszenie Pro Bond No Acid Primer, który spowodował niedokładne przyczepienie się bazy do paznokcia i w efekcie odchodzenie FlexyGelu.

FlexyGel stracił swoją gęstość? Pracowałaś ze zbyt dużą ilością Slip liquidu. Pędzelek przy modelowaniu FlexyGelu powinien być jedynie delikatnie wilgotny, pamiętaj by za każdym zwilżeniem pędzelka w Slip liquidzie dokładnie go odsączyć i dopiero przejść do pracy na FlexyGeleu.

Pamiętaj, że manicure należy wykonywać czystymi i sterylnymi produktami o dobrej dacie ważności. Nie można nic na siłę odrywać czy zbyt mocno lub zbyt długo piłować, gdyż może to skutkować uszkodzeniem paznokci. Podstawą zachowania maksymalnej trwałości produktu jest stosowanie rekomendowanych i kompatybilnych ze sobą produktów marki Elisium. Produkty te dedykowane są profesjonalistkom, które znają zasady pracy na paznokciach oraz zostały przeszkolone w tej tematyce. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji oraz zapraszamy do wzięcia udziału w profesjonalnych szkoleniach.

Zobacz Również

Twój Komentarz