SZUKAJ

Care Base Coat przedłużanie i naprawa paznokci

Care Base Coat przedłużanie i naprawa paznokci

Pragnieniem każdej z nas jest to, by nasz manicure był trwały i bez skazy przez wiele tygodni. W dzisiejszych czasach tempo naszego życia z każdą chwilą przyspiesza i pomimo perfekcji w organizacji czasu naszego i naszej rodziny jesteśmy zapracowane nie tylko zawodowo, ale i domowo. Doskonale wiemy jak ważna jest TRWAŁOŚĆ manicure.

Pragniemy mieć pewność, że piękne dłonie nie będą wymagać od nas większego nakładu sił, ale przede wszystkim chcemy mieć pewność, że manicure nie będzie zabierać nam jakże cennego czasu. 

Wiedząc o tym jak ważny jest Twój wygląd i komfort, stworzyliśmy produkt, który łączy w sobie obie te cechy. CARE BASE COAT to unikatowy produkt do przedłużania i naprawy paznokci. Jego wyjątkowa formuła nie tylko utwardzi Twoje paznokcie, ale również uchroni je przed uszkodzeniami i złamaniami. Dodatkowo pozwoli Ci odbudować już nadłamany paznokieć, a nawet przedłużyć go o kilka mm.

Care Base Coat jest idealny dla tych Pań, które chcą poprawić kondycję swoich paznokci, zmienić ich kształt. Jest również dla tych z nas, które pragną by ich krótkie paznokcie niczym pod wpływem magicznej różdżki przemieniły się w piękne długie paznokcie. Nie od dziś wiadomo, że długie paznokcie wydłużają palce i odmieniają wygląd naszych dłoni…

Z CARE BASE COAT masz pewność trwałego i mocnego manicure, który będzie odporny na uderzenia i nadmierny kontakt z wodą. CARE BASE COAT jest niezastąpiony także wśród Pań, które pragną jedynie zwiększyć trwałość swojego ulubionego lakieru. Pokochasz go od pierwszej aplikacji!

8 ml średnio gęstego hybrydowego lakieru żelowego, pozwoli Ci w krótkim czasie pracować nawet na 5 paznokciach jednocześnie. Dzięki wyjątkowo gęstszej konsystencji lakier nie zlewa się na boki, sprawiając, że komfort pracy jest o wiele przyjemniejszy i pozwalający zaoszczędzić sporo czasu.

Do przedłużenia lub nadbudowania złamanego paznokcia potrzebujesz jedynie specjalnej formy. Bez obaw! Nawet osoby początkujące poradzą sobie bez problemu. Jeśli Twoim marzeniem było posiadanie dłuższych, mocnych paznokci teraz to osiągalne z CARE BASE COAT. CARE BASE COAT na nowo zakochasz się w swoich paznokciach, nawet jeśli wcześniej były łamliwe!

Dlaczego CARE? Baza jest wyjątkowo odporna na odpryśnięcia, dzięki czemu przedłuży Twój manicure o kilka tygodni, zabezpieczając płytkę paznokcia. Z uwagi na jego wielofunkcyjność od teraz zyskasz 100 % pewności i 24h ochrony na dobę.

Jesteśmy pewne, że tak jak my pokochasz ją od pierwszego użycia i zyskując status “Must have” już na zawsze zagości w Twoim lakierowym zestawie!

Spróbuj już dziś!

Zobacz Również

Twój Komentarz